Poreikiai

Dažai lauko medienai (medienos impregnantas, rodbandas, glaistas, vandens emulsiniai dažai)

Kategorija: Statybinės medžiagos

Utenos apskritis > Ignalinos r. sav.

Vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centras norėtų atnaujinti vaikų žaidimo aikštelę ir vieną vaikų kambarį. Tačiau tam labai trūksta statybinių medžiagų. Jei jūsų namuose po remonto liko vandens emulsinių dažų, glaisto, rodbando ar dažų, tinkamų lauko medienai (žalios, raudonos ir geltonos spalvos) ir medienos impregnanto, galite juos padovanoti šiai įstaigai. Atsinaujinusios supynės, žaidimo aikštelė ir kambarys labai pradžiugintų vaikučius.

Poreikiai

Tapetai

Kategorija: Statybinės medžiagos

Kauno apskritis > Kauno m. sav.

Jei Jums atliko tapetų, vargingai gyvenanti, bet tvarkinga šeima mielai panaudos likučius. Iš viso reikia apie 10 rulonų bei klijų.

Paramos gavėjas

Poreikiai

Balti/rudi dažai 4 vaikų buičiai

Kategorija: Statybinės medžiagos

Kauno apskritis > Kauno m. sav.

Gal kas galėtų Kaune padovanoti vaikų (trijų 6-12 m. berniukų ir 15 m. mergaitės) buičiai pagerinti baltų dažų 3 kambarių luboms bei lauko virtuvės langams/krosniai ir rudų dažų 3 kambarių grindims? Moteris išsiskyrusi (taip jau išėjo), augina 10 m. sūnų ir 15 m. dukrą, berniukas turi vidutinį neįgalumą. Jos gyvenime taip atsitiko, kad sutiko draugą našlį, kuris vienas augina du berniukus 6 ir 9 m., abu pradėjo gyventi kartu. Dabar šeimyna gana nemaža, 6 asmenys. Kaip moteris sako, labai sunkiai eina galus sudurti, vien kiek ,,ant maisto“ išeina. O kur dar mokesčiai? Tuoj į mokyklą reikės apipirkti visus keturis, tai neįsivaizduoja, kaip išsisuks. Pajamos nepakankamos: išmokos ir pašalpos (neįgalumas, alimentai, našlaičio pensija), esant galimybei draugas taiso automobilius ar ,,prie santechnikos“, tuo prisidurdamas, tačiau tokių darbų nėra daug, visiems poreikiams neužtenka. Namuose viskas taip skurdžiai atrodo, o mamai norisi, kad vaikai būtų laimingi.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Sutikite spausdami mygtuką 'Sutinku'.