Poreikiai

Ekranas projektoriui

Kategorija: Projektoriai

Vilniaus apskritis > Vilniaus m. sav.

Reabilitacijos centras „Naujas gyvenimas“ kreipiasi pagalbos į Jus, dėl projektoriaus. Turime tikslą vesti aukšto lygio paskaitas priklausomybių tema ir labai trūksta projektoriaus, kurio pagalba galėtume demonstruoti skaidres, nuotraukas, video įrašus. Projektorius gali būti ir nenaujas, mes tiesiog norime turėti savo įrangą, kuri pasitarnautų visiems žmonėms kenčiantiems nuo priklausomybės ligos. Daugiau apie mus ir mūsų veiklą www.naujasgyvenimas.lt

Paramos gavėjas

Poreikiai

Multimedia

Kategorija: Projektoriai

Vilniaus apskritis > Ukmergės r. sav.

Vaikų dienos centrui reikalinga multimedia užsiėmimų vaikams bei seminarų, mokymų vedimui tėvams bei pedagogams.

Poreikiai

Projektorius

Kategorija: Projektoriai

Vilniaus apskritis > Vilniaus m. sav.

SOTAS organizacija, kurioje veikia vaikų dienos centras, vyksta mokymai šeimoms, reikalingas projektorius: vaikai dienos centre gali žiūrėti filmus, naudoti video ir foto peržiūras šventėse ir pan., mokymuose rodoma medžiaga mokymų dalyviams.

Poreikiai

Projektorius ir ekranas

Kategorija: Projektoriai

Šiaulių apskritis > Kelmės r. sav.

Kelmės r. SPC Grupinio gyvenimo namams labai reikalingas projektorius ir projektoriaus ekranas, kad galėtume gyventojus šviesti ir informuoti jiems suprantamu būdu. Keletas gyventojų turi klausos negalią, dar keletas yra neraštingų. Tačiau mato visi! Taip pat galėtume gyventojams organizuoti audiovizualines terapijas, skirtas relaksacijai.