Poreikiai

Rašomasis stalas

Kategorija: Biuro baldai, rašomieji stalai

Kauno apskritis > Kauno m. sav.

Mergaitei reikalingas rašomasis stalas. Šiuo metu kurį naudoja yra beveik be stalčių, tad nėra kur susidėti knygas ir kitas priemones. Šeima būtų labai dėkinga jeigu kas nors padovanotų stalą.

Paramos gavėjas

Daiktai

Keturių dalių sekcija

Kategorija: Gyvenamojo kambario baldai

Vilniaus apskritis > Vilniaus m. sav.

Būklė – naudotas
Keturių dalių sekcija (viena iš dalių maža ir nedidelė), visų dalių išmatavimai vienodi (vienos dalies aukštis – 2,5m, plotis – 1,2m, gylis 0,5m)
Išsivežti reikėtų patiems.

Daiktai

Miegamoji dvigulė lova.

Kategorija: Miegamojo baldai

Vilniaus apskritis > Vilniaus m. sav.

Dvigulė lova, gan didelė, 200×200 kažkur, bet nėra aukšta. Yra nulūžęs atlošas, tačiau prispaudus prie sienos puikiai laikosi. Čiužinys švarus.
Reikėtų išsivežti patiems.

Daiktai

Kampas Merkys

Kategorija: Gyvenamojo kambario baldai

Vilniaus apskritis > Vilniaus m. sav.

Sveiki, gal domintų kampas. Senokas Merkys, bet dar atliekantis savo funkciją. Reiktų pasikeisti ratuką ir dėžės mechanizmą, kad nekristų, nes dabar reikia laikyti. Gobelenas buvo pakeistas prieš penketą metų gal, tai truputį pasidėvėjęs. Jei reikia, galiu atsiųsti daugiau nuotraukų. Išsivežti patiems.

Dovanotojas

Daiktai

2-vietė ir 3-vietė sofa lova

Kategorija: Gyvenamojo kambario baldai

Klaipėdos apskritis > Klaipėdos m. sav.

Ištraukiamos sofos lovos – viena 2-vietė, kita 3-vietė. Žalias gobelenas su raudonmedžio medienos imitacija. Būklė gerai, bet yra porą defektų – per patį vidurį abiejose sofose gobelenas padraskytas gyvūnų (2-vietė labiau, 3-vietė mažiau). Visa kita atrodo ir veikia gerai. Išmatavimai: 2-vietės 160×90, 3- vietės 190×90. Atiduodu iškart abi. Reikės atsiimti patiems (5 aukštas be lifto).

Dovanotojas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Sutikite spausdami mygtuką 'Sutinku'.