Prisijungimas×Registracija fiziniams, juridiniams asmenims


 
pglogo

Prisidėk

Prisidėk prie projekto dovanodamas nenaudojamus daiktus tiems, kuriems labiausiai jų reikia:

- Tavo vaikai jau užaugo ir perskaitytos vaikiškos knygelės jiems nebereikalingos? Miestelio vaikų dienos centras mielai jas priims. Tai bus puiki priemonė mokyti mažuosius lankytojus skaityti.

- Įsigijai naują viryklę, bet senoji dar puikiai veikia? Daugiavaikei šeimai, gyvenančiai kaimynystėje, ji labai pravers. 

 

Ieškok

ir rask žmogų, kuris ieško trūkstamo daikto. Ieškoti daiktų poreikių gali pagal daiktų kategorijas, gyvenamąją vietą ir pagalbos gavėjo tipą.

 

Susisiek

prie pasirinkto poreikio įvesk savo kontaktinę informaciją arba užsiregistruok ir spausk „Dovanoti“.

 

Padėk

padovanodamas daiktą žmogui, kuriam jo trūksta. Gali dovanojamą daiktą įteikti tiesiogiai paramos gavėjui.

Jei planuoji padėti ne vieną kartą, rekomenduojame užsiregistruoti Aukokldaiktus.lt tinklalapyje – taip pasirinkti kitus daiktus bus greičiau ir patogiau.

Norėdamas(-a) padovanoti tik vieną daiktą, turėsi įvesti savo kontaktinę informaciją, susipažinti su Aukokdaiktus.lt taisyklėmis, sutikti su jų turiniu bei jų laikytis.

Smulkesnę informaciją, kaip padovanoti trūkstamą daiktą, Tau suteiks Aukokdaiktus.lt kuratorius. Kad dovanojant daiktą nekiltų neaiškumų, skatiname susisiekti ir bendrauti visoms trims šalims: Tau, kuratoriui ir pagalbos gavėjui. Kilus neaiškumams ar nesusipratimams, esame pasiruošę Jums padėti. 
 

Kodėl gera padėti kitiems?

Aukokdaiktus.lt – tai gerumo tinklas visoje Lietuvoje, internetinis gerų darbų ir informavimo apie juos centras.

Aukokdaiktus.lt – tai interneto vartai, jungiantys galinčius suteikti pagalbą ir tuos, kuriems ši pagalba yra labai reikalinga.

Aukokdaiktus.lt niekada neužsidaro. Jis registruoja Jūsų gerus darbus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Kasdien čia užregistruojami nauji dalyviai, kuriems labai reikalinga pagalba, kasdien čia apsilanko norintys padėti, o jau atlikę gerą darbą apsilanko ir vėl, nes gera žinoti, kad gali padėti sunkiau gyvenantiems.

Kiekvienam norinčiam pasidalinti gerumu padedant Aukokdaiktus.lt suteikia šią galimybę!