Prisijungimas×Registracija fiziniams, juridiniams asmenims


 
pglogo

Apie

Aukokdaiktus.lt

Tai didžiausio Lietuvoje aukojimo internetu portalų tinklo „Aukok“ dalis. Čia paprastai, saugiai ir betarpiškai galima dovanoti daiktus tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Aukokdaiktus.lt jungia ieškančius trūkstamų daiktų ir galinčius juos padovanoti. 

Projekto veiklos principai

savanorystė

Projekto įgyvendinimu rūpinasi savanoriškai veikiančių socialinės srities darbuotojų tinklas visoje Lietuvoje, o visi piliečiai kviečiami laisva valia dovanoti nebenaudojamus daiktus.

bendruomeniškumas

Daugeliu atveju daiktai dovanojami gyvai susitikus dovanotojui ir pagalbos gavėjui. Tai suartina kaimynus, tarpusavyje supažindina bendruomenės narius ar miestelėnus, skatina vieni kitiems padėti ir pastebėti, kam gali būti reikalinga pagalba.

parama tik pagal poreikį

Savanoriams internetinėje sistemoje užregistravus konkrečius žmonių, ieškančių daiktų, poreikius, norintys prisidėti gali nesunkiai rasti, kam ir ką padovanoti.

atsakomybė ir pasitikėjimas

Kiekvienas prisidedantis prie projekto prisiima atsakomybę už savo veiksmus, pasiūlymus ir elgesį. Tai apibrėžta projekto taisyklėse.

 

 

Remėjai:

                               

 

Draugai: 

            ​                

 

Aukokdaiktus.lt – tai

įrankis nevyriausybinėms organizacijoms efektyviai ieškoti savanorių pagal konkrečius poreikius;

iššūkis valstybiniam sektoriui prisitraukti pagalbos daiktais iš atsakingų piliečių;

galimybė sunkiau gyvenantiems žmonėms ieškoti paramos.

Vizija

Bendruomeniška visuomenė, kurioje esame organizacijų partneriai ir piliečių patarėjai, priimant tinkamus geros valios sprendimus

Misija

Skatinti bendruomeniškumą, kuriant pagalbos sunkiau gyvenantiems žmonėms tinklą